Novinky

Dámská 5

V Kladně se uskutečnil závod pro ženy a dívky Dámská 5 aneb běh za hezčí zadeček. Lounské běžkyně důstojně reprezentovala magistra Tesařová. Video   Výsledky
Celý článek

Miřejovický půlmaraton (3.8.2013)

Ahoj, dnešní Miřejovický půlmaraton byl opravdu jen o trochu chladnější verzí toho loňského - člověk byl na trati rád za každý stín. Letos jsem se s tím však vypořádal v o 10min lepším čase, doběhl jsem za 1:20:58. Velkou zásluhu na tom měl i trenér Petr Donner, který sice nejel po celou dobu...
Celý článek

Mezinárodním mistrovství ČR ve středním triatlonu

Přátelé běžci, chtěl bych se s vámi v krátkosti podělit o nevšední triatlonový zážitek. Minulou sobotu jsem spolu s Honzou Wainerem a Mírou Rybáčkem startoval ve Žďáru nad Sázavou na Mezinárodním mistrovství ČR ve středním triatlonu. Byl to můj první závod na tak dlouhých tratích a zrovna...